Jak používat nápovědu

  • Na této stránce jsou popsány nejčastější otázky.
  • Můžete zkusit na naše diskuzní fórum.

Opravdu snadno a zdarma?

Registrace a používání systému bloger.cz je zdarma. A zvládne to opravdu každý, kdo již někdy pracoval třeba ve wordu.

Design blogu

V našem systému nabízíme k dispozici celkově 63 vzhledů, které je možné dále upravovat a vytvořit si tak originální vlastní design blogu. Vzhled blogu si nastavíte v kategorii moje nastavení, sekce nastavení blogu. Vlastní CSS styl vložíte přes pokročilé nastavení vzhledu. Některé nastavení, většinou barvy pozadí, nebudou ve všech vzhledech fungovat. Nastavujte vždy jen parametry, které chcete změnit, ostatní nechte prázdné. Váš výsledek si v novém okně vždy otestujte pomocí F5 nebo tlačítka refresh (obnovení stránky).

Fotogalerie

Každý uživatel může použít až 3 GB pro fotky. Novou galerii založíte přes kategorii Fotogalerie, vytvořit novu fotogalerii. Nahrávání fotek je velice jednoduché, funguje podobně jako nahrávání příloh do e-mailu.

Video

Blog umožňuje velice snadné vkládání videí prostřednictvím YouTube nebo podobných systémů sdílení videí. Na daných stránkách, např. www.youtube.com stačí pouze zkopírovat kód a vložit do článku přes ikonu "vložit HTML kód".

FAQ

Diskuzní fórum

Diskuzní fórum můžete využít, pokud na stránkách chcete diskutovat i mimo články. Diskuzní forum si můžete dále nastavit podle Vašich potřeb, např. zobrazení, počet příspěvků na stránce apod.

Můžu si psaním blogu vydělat?

Ano, za každý aktivní blog získáváte 50-500 Kč. Nejprve se zaregistrujete a poté v administraci blogu naleznete kódy na Vaše stránky. Pak už jen čekáte, než někdo nový registruje svůj blog přes Vás. A nebo můžete svému kamarádovi říct, ať si blog založí přes odkaz umístěný v patičce Vašeho blogu. V administraci rovněž uvidíte, kolik jste si již vydělali a můžete požádat o výplatu. (více info)

Lze blog zrušit?

Ano, lze, a to automaticky za následujících podmínek: blog je starší než 30 dní, bloger nemá článek, téma v diskuzi ani fotogalerii a zároveň bloger nepřispěl komentářem, článkem, diskuzním tématem ani komentářem ani do jiného blogu.
Nebo jej lze zrušit i manuálně, přihlašte se na blog a pak napište přes kontaktní formulář výše.